Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chudáčci týraný zvířátka-pomozte jim!!!!!

5. 9. 2007
ObrazekPomozte zvířátkům která se nemohou bránit!!Pomůžete jim i tím že i na svůj blog nebo web napíšete něco podobnýho!!!Podepisujte petice na zřízení útulků a podobně,udělejte krmítka at ptáčci v zimě netrpí hlady a krmte kačeny a všechno co vás napadne!!Když uvidíte zatoulanýho pejska nebo kočičku tak jim taky zkuste dát nějáké to jídlo!!!Budou vám za to hrozně moc vděční!A hlavně nepodporujte testování na zvířatech!Ty zvířata na kterých celý jejich život jen testovali pitomý krémy,rtěnky apod. se vlastně vysvobodili jen smrtí!!A víte kolik toho pro nás zvířátka udělali?Jestli ne tak si zajděte do knihovny a pučte si knížku ´Němí hrdinové za války´.Zvířata nám už mnohokrát zachránila život a my se jim odvděčujeme opravdu strašně!!Zamyslete se nad sebou a chovejte se k nim slušně!Mimochodem těm kteří si z toho dělají legraci můžu poslat video s týráním mývalů a to je pak smích přejde!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Piskomil

(nina, 23. 11. 2009 9:26)

já mam moc ráda své piskomili protoze jsou roztomilí a kdibi mi mohl někdo pomoci jak jim mám udělat vyběh abi nebili pořat v akvarku

muj maly piskomil

(mafuta, 31. 10. 2009 19:45)

jsem moji misu nasla venku v zime vyhozenou v kleci bez niceho ani pylin tak sem se o ni starala a mamka mi ji nechala mam ji v akvarku dost velkym akvarku kdybych vedela kdo ji takhle opustil asi bych ho zabila :-) mam ji rada a sem rada ze ji mam a ze sem ji pomohla

Napíšu, ale ne debilně pražsky

(Juhele, 24. 8. 2009 14:42)

HLAVNĚ TI DEBILY DEMENTY CO TU PÍŠOU S NAPROSTO NEOMLUVITELNÝMI CHYBAMI, A KTEŘÍ ASI NAVŠTĚVUJÍ ZVLÁŠTNÍ ŠKOLU, BY TU PROSTĚ NEMĚLI POUŠTĚT, ABY TU PSALI TY BLBÉ PLKY O MIXOVÁNÍ ZVÍŘAT ZAŽIVA!!!!
JSOU TO NAPROSTO NESMYSLNÉ KECY. A POKUD VÍM, TAK ZVLÁŠTĚ HARANTI CHODÍ NEJVÍCE DO MACDONALDU! TAKŽE JIM JE TO ÚPLNĚ JEDNO, JESTLI MIXUJÍ ZVÍŘATA ZAŽIVA NEBO MRTVÁ..............

Napíšu, ale ne debilně pražsky

(Juhele, 24. 8. 2009 14:40)

Já myslím že český jazyk je libozvučný, a nepotřebuje nějaké nářečí, zvláště to pražské, které naprosto nesnáším, stejně jako tupce Pražáky.

macdonald

(kokom, 5. 11. 2008 17:44)

je dobre ,ze si to sem dala a muzes tam pridat ,ze v macdonaldu zabijeji mali telatka a kravi , ktery potom rozmixujou aji za ziva (to je pravda) treba se to lidem znechuti a prestanou tam chodit ja osobne tam vubec nechodim.

aaaaaaaaaaaaaaach

(Petra, 15. 4. 2008 16:33)

Pomozte těm ubohým zvířátkům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no jo no

(Terča (majitelka blogu), 23. 3. 2008 19:42)

No jo ale tak surově by je týrat nemuseli!!!

FOR YASMINE

(pokak, 10. 3. 2008 11:35)

Jasněěě!!!!!víš co?já se dívala na jeden dokument a tam bylo že jednich ptáků je na světě (na jednom ostrově) jen8!!!!prej přemnožili..ty seš fakt blbá?!to se myslí tak, že je to proti týrání zvířata a proti testování na nich!!!

prrrr

(Yasmine, 3. 3. 2008 20:27)

Tak prrrrr s tou ochranou!!! Zase tady musí fungovat určitej řetězec kdy prostě zvířata normálně umíraj!!! takhle by se všecky druhy přemnožili!!!